Ще одна висота підкорилась представникам Українського державного центру радіочастот. Цього разу команда, що делегована колективами підприємства і його філій, успішно здійснила сходження на гору Говерла. Над найвищою точкою України замайорів і прапор УДЦР.

 

– Це наш додатковий внесок у скарбницю досягнень підприємства, – повідомив у телефонній розмові керівник експедиції Олег Тепцов. – Підприємства, яке з року в рік демонструє стабільні показники у виробничій діяльності і зараз впевнено крокує до свого п’ятнадцятиріччя. Знаходячись тут, на верхівці Українських Карпат – прикраси нашої землі, нашого національного символу,  відчуваєш особливу гордість за наш трудовий колектив, бажання довести всім, що ми є кращими і готовими брати наступні висоти, успішно виконувати завдання, які ставляться перед нами.

 

Реалізації цієї акції, що передбачена Планом основних заходів з підготовки та відзначення 15-ї річниці Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”, передувала серйозна організаційна робота. Перш за все, потрібно було сформувати невелику команду. Хоча бажаючих позмагатися з труднощами та перевірити себе виявилось багато, обрали, як вважає адміністрація УДЦР, найбільш активних і підготовлених фізично. Звичайно, враховували й відгуки керівників структурних підрозділів – потрапити до складу „скалолазів” мали люди, які і працюють добре і користуються в колективі авторитетом. Не дивно, що ображених на організаторів сходження виявилося чимало. Але тут верхи взяли не власні амбіції, а здоровий глузд і корпоративні інтереси.

 

Серед учасників сходження опинилися начальники груп радіочастотного моніторингу, інженери, механіки, інші фахівці.

 

Реалізувати план допомогла первинна профспілкова організація підприємства, яку очолює Любов Пінчук. Частину організаційних питань взяв на себе начальник Івано-Франківської філії УДЦР Віталій Бортов.

 

Перед тим, як вирушити в дорогу, учасники зіркового походу, як їх уже встигли охрестити в колективі, отримали інструктаж та добрі поради від заступників начальника УДЦР Вадима Ковальського та Андрія Кудрицького.

 

– Як і передбачалося, – сказав Олег Тепцов, – сходження на гору виявилося непростим. Говерла зустріла нас дощем і сильним вітром, прокотилася гроза. Однак ми дісталися вершини, а потім успішно повернулися до бази. Настрій у всіх піднесений, почуваємо себе добре. Велика вдячність всім, хто відважився на штурм Говерли і витримав цей іспит, а також тим, хто сприяв успішному проведенню цього заходу. Це, впевнений, прекрасний  подарунок до свята УДЦР.

Start typing and press Enter to search