Збірна команда України повернулася з 14-го чемпіонату світу з спортивної радіопеленгації (СПР-ARDF), який проходив в Південній Кореї. У змаганнях брали участь понад 350 спортсменів з 31 країни світу. Українські спортсмени посіли друге місце у неофіційному командному заліку, поступившись росіянам. Всього представники нашої держави вибороли 22 нагороди  (12 золотих медалей, 2 – срібних, 8 – бронзових).

Як повідомив нам член української делегації  Віктор Бобров, чемпіонат світу пройшов на високому організаційному рівні. Вдало виступили та піднялися на вищу сходинку п’єдесталу пошани жінки  – Олександра та Тетяна Пархоменко. Серед чоловіків кращими  у підгрупах були М. Лаврик, В. Романенко, В. Коршунов та О. Фурса. Найсильнішими виявилися tableкраїнські спортсмени і в командних змаганнях, що проводилися в шести вікових категоріях. Якщо враховувати, що до збірної команди України було включено 23 спортсмени, то виявляється, що фактично кожен з них, за винятком одного, приніс у загальну скарбничку по одній медалі.

Такий успіх став можливим не тільки завдяки гарній професійній, фізичній та морально-психологічній підготовці українських спортсменів. Стараннями старшого тренера збірної команди із спортивної радіопеленгації Миколи Веліканова та керівника української делегації Надії Веліканової вдалося також зібрати необхідні кошти для того, щоб команда змогла взяти участь у змаганнях.

В успішній виступ українських спортсменів на чемпіонаті світу із спортивної радіопеленгації також зробив внесок Український державний центр радіочастот, який виступив одним із спонсорів збірної команди.