В Женеві триває Всесвітня конференція радіозв’язку 2015 року (ВКР-15) Міжнародного союзу електрозв’язку, в роботі якої активну участь бере делегація України, до складу якої входить група експертів ДП «Український державний центр радіочастот» на чолі з генеральним директором Володимиром Корсуном.

3 листопада, у рамках роботи ВКР-15 генеральний директор УДЦР Володимир Корсун та заступник директора департаменту радіослужби УДЦР Дмитро Проценко взяли участь в зустрічі Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка та Голови НКРЗІ Олександра Животовського з Директором Бюро радіозв’язку МСЕ Франсуа Рансі.

Під час переговорів представники УДЦР повідомили про систематичне порушення Російською Федерацією положень Статуту та Регламенту радіозв’язку МСЕ безпосередніми діями на території Автономної Республіки Крим та на Сході України.

При цьому, нагадаємо, добрі стосунки з сусідніми державами сприяли досягненню двосторонніх технічних домовленостей з адміністраціями зв’язку Польщі, Румунії, Словацької Республіки і Угорщини щодо координації використання смуги частот 694-790 МГц станціями сухопутної рухомої служби та станціями повітряної радіонавігаційної служби, що стало вагомим внеском України в успішне схвалення під час ВКР-15 спільної позиції та пропозицій країн Європи, пов’язаних з вирішенням питання С пункту 1.2 Порядку денного ВКР-15.

Учасники зустрічі розглянули також питання щодо потенційного перепланування частотних виділень для цифрового телебачення, передбачених Угодою «Женева-06», без подальшого використання смуг частот І і ІІ цифрових дивідендів в країнах Європи.

В рамках діяльності делегації України для участі у ВКР-15 експерти УДЦР також забезпечують координацію робіт в Робочій групі 4C (рухомий зв’язок і PPDR) та Комітеті 6 (загальні питання). Крім того представник УДЦР координує роботу з пункту 8 порядку денного ВКР-15 серед делегацій 48 країн Європи, що є членами Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

 

Для довідки: в роботі ВКР-15 беруть участь понад 3800 учасників, що представляють 162 держави з 193 держав−Членів Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) та понад 130 міжнародних організацій і членів Сектору радіозв’язку МСЕ.

УДЦР є повноправним членом Сектору радіозв’язку МСЕ з 2008 року.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search