В період з 5 по 6 жовтня 2015 року в м. Будапешт, Угорщина, делегація УДЦР на чолі з директором з радіочастотних присвоєнь Володимиром Кіріченком провела двосторонню зустріч з експертами Національного органу з питань засобів масової інформації та інформаційних комунікацій Угорщини.

Проведення зустрічі було ініційовано угорською стороною в рамках підготовки двох країн до Всесвітньої конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку 2015 року з метою забезпечення збалансованого користування радіочастотним ресурсом, узгодження порядку міжнародної координації радіочастотних присвоєнь та уникнення взаємних неприпустимих радіозавад у смузі радіочастот 694-790 МГц (так званий, «другий цифровий дивіденд») в прикордонних районах Угорщини та України.

Основним результатом зустрічі стало узгодження угорською стороною  розробленого УДЦР проектуПорядку використання смуги радіочастот 694-790 МГц системами повітряної радіонавігаційної служби України та системами рухомого зв’язку ІМТ.

Від імені Адміністрації зв’язку Угорщини відповідний двосторонній технічний документ був підписаний заступником Генерального директора Національного органу з питань засобів масової інформації та інформаційних комунікацій.

За погодженням з Адміністрацією зв’язку України зазначений двосторонній технічний документ уповноважений підписати Генеральний директор УДЦР.

Також експерти з радіозв’язку України та Угорщини провели обговорення поточного стану і проблемних питань міжнародної координації радіочастотних присвоєнь.

За підсумками проведених переговорів делегаціями України та Угорщини був підписаний відповідний протокол двосторонньої зустрічі.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search