У м. Варшава, Республіка Польща, відбулася зустріч представників управління науково-методичного забезпечення Українського державного центру радіочастот та одного з українських операторів, що працює у радіотехнології CDMA-800, з фахівцями Регуляторного органу з питань телекомунікацій Польщі та операторами стільникового зв’язку стандартів UMTS-900/E-GSM.

Сторони обговорили низку питань з подальшої координації дій, а також провели натурні та лабораторні випробування завадового впливу базових станцій CDMA-800 на роботу базових станцій UMTS-900 у смузі радіочастот 880–888 МГц. Отримані результати підтвердили правильність захисного критерію, що був розрахований УДЦР.

Учасники зустрічі досягли домовленості щодо першого етапу погодження координаційного критерію для базових станцій CDMA-800 України у смузі радіочастот 880–888 МГц. Сторони погодилися перехід на використання цього критерію розпочати з середини червня, а завершити у вересні 2014 року. Це дозволить мінімізувати та виключити завадовий вплив з боку мереж CDMA-800, що працюють у прикордонних районах України, на мережі UMTS-900/E-GSM польських операторів стільникового зв’язку.

Start typing and press Enter to search