26-28 грудня в УДЦР проведено двосторонню зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку Республіки Білорусь і України з питань координації використання частотних присвоєнь радіоелектронним засобам (РЕЗ) наземних служб радіозв’язку.

Українську сторону на цьому міжнародному заході представляла делегація технічних експертів на чолі з генеральним директором УДЦР Володимиром Корсуном. Спільно з фахівцями УДЦР в роботі зустрічі взяли участь представники НКРЗІ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, а також ТОВ «Інтертелеком». Делегацію технічних експертів адміністрації зв’язку Республіки

Білорусь очолював начальник Республіканського унітарного підприємства з нагляду за електрозв’язком «БелГИЭ» Юрій Семашко.

Сторони підписали низку важливих документів, що визначають порядок проведення міжнародної координації присвоєнь радіочастот при реалізації мереж рухомого зв’язку UMTS і LTE в прикордонних районах Республіки Білорусь та України.

 

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search