В Українському державному центрі радіочастот розроблено проект методики інструментального оцінювання напруженості електромагнітного поля радіовипромінювань передавачів радіомовної служби.

У відповідності з цією методикою, яка була розроблена фахівцями науково-методичного департаменту підприємства, фахівці з радіочастотного моніторингу будуть  за єдиними правилами контролювати дотримання сусідніми країнами міжнародних угод щодо використання смуг частот радіо та телевізійного мовлення. Особливо це питання є актуальним в контексті захисту українського телерадіопростору від інформаційного впливу сусідніх країн.

Як повідомив прес-службі УДЦР директор науково-методичного департаменту Володимир Корсак, в основу методики покладені відповідні рекомендації Міжнародного союзу електрозв’язку, які стосуються вимірювань напруженості поля, а також накопичений попередній досвід роботи підрозділів з радіочастотного моніторингу.

«Сьогодні проект методики направлено до регіональних підрозділів підприємства для ознайомлення та надання відповідних пропозицій розробникам. Це найкращий спосіб удосконалення методики, яка, можливо, стане одним із важливих і базових документів у сфері контролю за радіочастотним простором України у прикордонних районах», – підкреслив Володимир Корсак.

Start typing and press Enter to search