У підготовчій конференції бере участь фахівець УДЦР, який є координатором однієї з Робочих груп Адміністрації зв’язку України з питань підготовки до ВКР-15

В м. Монтрьо, Швейцарська Конфедерація, розпочалося 50-те засідання Проектної групи РТ1 Комітету з електронних комунікацій з питань регуляторного забезпечення впровадження системи зв’язку ІМТ та 10-те засідання Проектної групи PTD Робочої групи CPG-15 Європейської конференції адміністрацій пошти та зв’язку з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року.

У міжнародних заходах беруть участь представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів СЕПТ, координатори СЕПТ з пунктів Порядку денного ВКР-15, представники Європейського офісу зв’язку та інших зацікавлених міжнародних і регіональних організацій зв’язку, у тому числі галузевих.

Україну представляє фахівець УДЦР, який є координатором однієї з Робочих груп Адміністрації зв’язку України з питань підготовки до ВКР-15.

На засіданні Проектної групи РТ1, учасники, зокрема, обговорять результати досліджень Робочої групи МСЕ 5D з питань впровадження технології 5-го покоління “IMT2020/ 5G”, результати досліджень, пов’язаних із застосуванням технологій ІМТ на морських/річкових судах, на борту літаків тощо.

На Проектній групі PTD буде розглянуто комплекс питань, пов’язаних з проведенням ВКР-15.

В ході засідань учасники обміняються досвідом з представниками органів управління використанням радіочастотного ресурсу, науково-дослідних закладів з питань проведення конверсії і ефективного використання смуги радіочастот 694-790 МГц.

Для довідки: у складі Європейської конференції адміністрацій пошти та зв’язку в якості робочого органу Комітету з електронних комунікацій діє CPG-15. Це Робоча група СЕПТ з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року Міжнародного союзу електрозв’язку.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search