2012-03-21_01Заступник начальника державного підприємства «Український державний центр радіочастот» КІРІЧЕНКО Володимир Івановичнагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

В Указі Президента України № 500/2012 від 24 серпня відзначено, що такої нагороди наш колега удостоєний за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю  та з нагоди 21-ї річниці незалежності України.

Вітаючи Володимира Кіріченка з такою приємною подією у його житті,  начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк підкреслив, що ця висока нагорода є знаковою для всього колективу підприємства і є визнанням заслуг Володимира Івановича в галузі зв’язку.

Його трудові досягнення на підприємстві, а в УДЦР він працює вже майже 15 років,  відзначено Подякою Прем’єр-міністра України, нагрудним знаком „Почесний зв’язківець України” Державного комітету зв’язку та інформатизації України.

Володимиру Кіріченку також присвоєно Почесне звання „Заслужений працівник сфери послуг України”.

Start typing and press Enter to search