Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в м. Києві у листі на адресу генерального директора УДЦР Володимира Корсуна запропонувала підприємству взяти участь у проведенні щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків».

Рейтинг має на меті посилити роль та авторитет платника податків в житті країни, підвищити загальну культуру сплати податків, утвердити серед людей дух підприємливості.

Беручи до уваги важливість забезпечення тісної співпраці між державою і бізнесом, необхідності популяризації чесного і прозорого ведення підприємницької діяльності, генеральний директор УДЦР Володимир Корсун прийняв рішення стати учасником Всеукраїнського конкурсу – рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015 року».

За словами керівника УДЦР, сумлінне виконання своїх податкових зобов’язань перед державою публічно закріпить статус підприємства як надійного бізнес – партнера. Участь у конкурсі також сприятиме покращенню іміджу УДЦР як стабільного та успішного гравця у сфері зв’язку, налаштованого на перспективу.

Організатори Рейтингу визначатимуть переможців за показниками співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, повноти та своєчасності сплати податків, податкової дисципліни, рівня середньої заробітної плати на підприємстві, кількості робочих місць, переліку проведених соціальних програм і благодійних акцій, важливості господарської діяльності для національної економіки.

Сьогодні Український державний центр радіочастот є одним з провідних вітчизняних підприємств як в галузі зв’язку, так і в цілому по Україні.

Постановою Кабінету Міністрів України №83 від 4 березня 2015 року УДЦР внесено до списку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Як cуб’єкт господарювання державного сектору економіки, УДЦР належить до категорії великих платників податків, що підтверджується його включенням до «Реєстру великих платників податків».

У минулому році підприємство вчасно сплатило до бюджетів усіх рівнів 226,9 мільйонів гривень.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search