Відповідно до звернень телерадіокомпаній Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення замовила в ДП «Український державний центр радіочастот» прорахунок нових частотних присвоєнь.

Зокрема, звернення надійшли від редакції Верховинського РК РМ «Вісті Верховини» (смт. Верховина, Івано-Франківська обл.), ТОВ «ТРК «Слобожанське ФМ» (м. Харків), ТОВ «Кристал-БЕНД» (м. Ужгород, Закарпатська обл.) та ТОВ «Богуславська інформаційна агенція» (м. Богуслав, Київська обл.) тощо.

У коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу радіомовної служби підприємства Олександр Бондаренко, зазначив, що всі прорахунки будуть проведені відповідно до чинного законодавства, встановлених процедур та Міжнародних угод.

«Фахівці департаменту радіослужби проведуть розрахунки електромагнітної сумісності, відповідні погодження та міжнародну координацію. У разі позитивного результату та міжнародної координації висновки будуть подані до Нацради з питань телебачення і радіомовлення», – повідомив Олександр Бондаренко.

Слід зазначити, що завдяки розрахункам проведеними фахівцями УДЦР у березні 2016 року вже розпочато мовлення на сході країни, зокрема, компанією ПГО ТРК «Громадське радіо» у Лисичанську і Попасній Луганської області, а також Маріуполі та Костянтинівці Донецької області.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search