Відповідно до звернень телерадіокомпаній Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення замовила в Українському державному центрі радіочастот прорахунок нових частотних присвоєнь на Донеччині.

Зокрема, фахівці департаменту радіослужби мають розробити висновки щодо можливості й умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення в місті Часів Яр Донецької області.

Слід нагадати, що на замовлення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, УДЦР у 2016 році розробив висновки щодо можливості й умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб компанії ПГО ТРК «Громадське радіо» для телерадіомовлення у Лисичанську і Попасній Луганської області, а також Маріуполі і Костянтинівці Донецької області.

Всього за минулий рік фахівці УДЦР визначили можливість використання на сході країни 26 радіочастот передавачами аналогового звукового мовлення, 19 телевізійних каналів (ТВк) передавачами аналогового телебачення та 1-го ТВк для цифрового наземного телевізійного мовлення. Завдяки спеціалістам держпідприємства в експлуатацію введено 35 передавачів, з них 19 телевізійних та 16 радіомовних.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search