Відтепер користувачі послуг Українського державного центру радіочастот мають можливість скористатись сучасним способом оформлення дозвільних документів і зробити онлайн замовлення на новому Порталі послуг.
Наразі замовити послуги оформлення висновку щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів можна за наступними радіотехнологіями:

  • цифровий стільниковий радіозв’язок (онлайн форма РР-2);
  • широкосмуговий радіодоступ (онлайн форма БС-2);
  • радіорелейний зв’язок (онлайн форма РС-2).

Щоб скористатися онлайн формою замовлення, необхідно отримати цифровий підпис та авторизуватися. Е-заявка автоматично буде направлена в УДЦР на опрацювання. Якщо при оформленні заявки виникне помилка у технічних параметрах – система автоматично вкаже на неї. Також на Порталі існує функція збереження «чернетки» е-заяви, якщо раптом форма заповнена не до кінця.
Після отримання е-заяви, замовник послуги може відслідковувати процес її обробки: реєстрації, отримання погодження, здійснення оплати та побачити, коли дозвільний документ буде готовий.
Згодом перелік радіотехнологій, за якими можна буде замовити онлайн послуги оформлення дозвільних документів, розширюватиметься.
Також, для зручності операторів фахівці УДЦР розробили покрокову інструкцію користувача, з якою можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2BNEQMz
Запрошуємо скористатись новим порталом: https://my.ucrf.gov.ua

 

02 лютого, 2018

Start typing and press Enter to search