2014-09-11-01

За ініціативи генерального директора Українського державного центру радіочастот Валентина Резніченка та відповідно до Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції“ на підприємстві створено сектор з питань запобігання та виявлення корупції. Головними завданнями цього підрозділу є попередження, виявлення та сприяння протидії корупції серед працівників УДЦР та його філій.

Керівником сектору призначена Наталія Позняк, яка має значний досвід роботи у цій сфері. Вона майже 5 років працювала у складі сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державної фінансової інспекції України (раніше — Головного контрольно-ревізійного управління України) та обіймала самостійну посаду головного спеціаліста-юрисконсульта з питань запобігання та виявлення корупції у відповідному органі.

В Українському державному центрі радіочастот сектор буде, зокрема, розробляти, здійснювати та контролювати проведення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням серед працівників УДЦР та її філій; вживати заходи щодо виявлення конфлікту інтересів у їх діях та сприяти його усуненню; надавати консультації щодо застосування антикорупційного законодавства; здійснювати перевірку повідомлень громадян та юридичних осіб, інформації щодо причетності працівників УДЦР та її філій до вчинення корупційних правопорушень; проводити службові перевірки, або брати у них участь, з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного правопорушення.

Створення на підприємстві ефективного антикорупційного механізму — це перший крок до підвищення прозорості діяльності УДЦР.

Start typing and press Enter to search