Український державний центр радіочастот продовжує інформувати користувачів послуг про результати виробничої діяльності.

У період з 12 по 18 лютого 2015 року фахівці УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 236 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 460 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1165 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5642 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 6 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 5627 абонентам, крім того повідомлено операторів мобільного зв‘язку про необхідність вжиття заходів з припинення порушень з боку 9 абонентів.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 46916 РЕЗ, виявили 43 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 98 незаконно діючих пристроїв. Найчастіше порушення припадають на радіотехнологію широкосмугового радіодоступу та радіорелейний зв’язок.

Найбільшу кількість порушень виявлено у Запорізькій області (44 РЕЗ), Київському регіоні (29), Полтавській (14) та Херсонській (12) областях.

Також виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 71 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 12 по 18 лютого до бази даних внесено 84210 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 47 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search