Український державний центр радіочастот продовжує інформувати користувачів послуг про результати виробничої діяльності.

У період з 26 лютого по 4 березня фахівці УДЦР підготували 1 висновок для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 142 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 801 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 812 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 10 642 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Жодного порушення на мережі фіксованого зв‘язку не виявлено, всі порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 36 111 РЕЗ, виявили 16 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 104 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Дніпропетровській (40 РЕЗ), Вінницькій (14), Сумській (12) та Житомирській (10) областях.

Також виявлено та усунено дію 13 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 76 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 26 лютого по 4 березня до бази даних внесено 10 068 міжнародних ідентифікаторів.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search