Сьогодні, 6 жовтня, в Українському державному центрі радіочастот розпочався тиждень енергоефективності.

Тема енергозбереження є досить актуальною для підприємства, тому активна участь кожного учасника виробничої діяльності в її реалізації є запорукою успішного формування енергоощадливої свідомості колективу.

Відповідно до наказу генерального директора УДЦР Валентина Резніченка, на підприємстві розроблено «План організаційних та технічних заходів з енергозбереження на 2014-2015 рр.». Планом передбачена низка заходів щодо недопущення втрат тепла та електроенергії, ощадливого ставлення до їх використання.

Це, зокрема, огляд будівель та споруд стосовно підготовки до зими, постійний моніторинг використання газу та електроенергії, перевірка приміщень на наявність електронагрівальних приладів, виконання регламентних та режимно-налагоджувальних робіт на газовому обладнанні та газово-розподільчих пунктах тощо.

Важливим кроком у раціональному використанні енергоресурсів є також розробка проекту котельні на твердому паливі з подальшою інтеграцією в тепломережу, яку заплановано ввести в дію у 2015 році.

Виконання плану з енергозбереження, вважають в УДЦР, дозволить відчути переваги використання енергоефективних технологій та їх економічну доцільність.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search