УДЦР активно готується до роботи в осінньо-зимовий період. Особливістю розташування підприємства є віддаленість від міської тепломережі, а тому всю увагу зосереджено на перевірці власної котельні та тепломереж підприємства.

Зокрема, виконано роботи з обслуговування обладнання котелень та теплопунктів підприємства, хімічної промивки внутрішніх теплових мереж окремих будівель,  профілактики зовнішніх інженерних мереж та інженерного обладнання, газових об’єктів, ревізії та доукомплектування первинними засобами пожежогасіння на об’єктах УДЦР.

Низку робіт проведено як силами працівників центру, так і спеціалізованими підрядними організаціями відповідно до Плану заходів щодо підготовки УДЦР до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

За словами директора з господарсько-ресурсного напрямку Вікторії Лисенко, нині відповідними посадовими особами, згідно з Планом організаційних та технічних заходів з енергозбереження на 2014-2015 роки, проведено комплексний огляд будівель держпідприємства та філій. Найбільшу увагу було акцентовано на виконанні заходів з недопущення втрат тепла та електроенергії на об’єктах.

«Ми весь час тримаємо на контролі використання газу та електроенергії. При нинішніх цінах за опалення і світло економія вкрай необхідна. У зв’язку з цим на сьогодні введено режим температури в приміщеннях УДЦР в робочий час (+19), а у вихідні дні ми знижуємо температуру до (+12), щоб дарма не опалювати пусті приміщення. За годину до робочого тижня працівники котельні піднімають температуру до відповідного рівня, що дозволяє нам раціонально використовувати енергоносії», - зауважила Вікторія Лисенко.

Також в ІV кварталі підготовлено автотранспорт підприємства до експлуатації в осінньо-зимовий період, проведено роботи з обслуговування системи сніготанення будівель УДЦР, працівників забезпечено зимовим спецодягом та спецвзуттям згідно затверджених замовлень.

Про готовність до осінньо-зимового періоду керівництву УДЦР відзвітували й регіональні філії підприємства.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search