Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з фінансових питань держпідприємства Андрій Кишинський, який брав участь у церемонії нагородження переможців цього рейтингу.

Він, зокрема, зазначив, що організатором проведення рейтингу є Асоціація платників  податків України, вищою рейтинговою комісією якої, відзначено Український державний центр радіочастот як сумлінного платника податків.

На думку організаторів заходу УДЦР показує приклад чесного ведення бізнесу, успішно господарює, підтримує високі стандарти податкової дисципліни та бере активну участь у  наповненні бюджету держави.

За словами Андрія Кишинського, УДЦР прозоро та відкрито заробляє кошти і чесно сплачує податки.

«Тільки за 2015 рік підприємство сплатило податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів на загальну суму понад 157 мільйонів гривень, а за 10 місяців поточного року, до державної скарбниці вже перераховано близько 125 мільйонів», – наголосив директор з фінансових питань УДЦР.

Варто зазначити, що визнання державного підприємства як сумлінного платника податків у 2015 році відбулося і на регіональному рівні.

У вересні 2015 року Український державний центр радіочастот нагороджено дипломом лауреата першого регіонального туру «Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2015» за особливі заслуги у номінації «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій».

Для довідки: цього року бажання взяти участь у рейтингу виявило 708 підприємств-платників податків по всій Україні. До критеріїв оцінювання належали не лише повнота та своєчасність сплати податків та зборів, податкова дисципліна, а й кількість робочих місць на підприємстві, середня заробітна плата по підприємству, сума коштів, спрямована на соціальні програми та благодійні акції, а також ступінь важливості виду підприємницької діяльності для регіону та національної економіки.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search