На замовлення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення УДЦР розпочинає чергову розробку висновків щодо можливості й умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення на Сході України.

Зокрема, за зверненням компанії ПГО ТРК «Громадське радіо» до регуляторного органу, УДЦР проведе розрахунки можливості здійснення частотних присвоєнь у Лисичанську і Попасній Луганської області, а також Маріуполі і Костянтинівці Донецької області.

Крім того, фахівці держпідприємства виконають відповідні роботи в інтересах ТОВ ТРК «Радіо-Ера» в Білій Церкві Київської області, а також ТОВ «Телемережі «ЮСАНА» в м. Ромни, Сумської області.

Слід нагадати, що завдяки розрахункам УДЦР, на РТПС Чернівці Українське радіо розпочало мовлення на частоті 91,8 МГц. Сигнал Першої програми Українського радіо та Чернівецької обласної телерадіокомпанії мають змогу приймати мешканці міста Чернівців, а також Заставнівського, Кіцманського і прикордонних Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького, Сторожинецького районів Чернівецької області.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search