17-26 січня у м. Женева, Швейцарська конфедерація, відбудеться засідання Цільової групи 5/1 Дослідницької комісії 5 Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), яка є відповідальною за проведення досліджень щодо визначення потреб в спектрі для наземного сегменту систем Міжнародного рухомого електрозв’язку (IMT) в смугах частот 24,25 – 86 ГГц.

Учасником засідання від України є директор департаменту радіослужби УДЦР Олена Уласенко, яка входить до складу міжвідомчої Робочої групи з питань підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19), утвореної наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Спеціаліст держпідприємства також визначена координатором пункту 1.13 порядку денного ВКР-19 (визначення смуг частот для майбутнього розвитку ІМТ (5 покоління зв’язку – 5G).
На засіданні планується здійснити уточнення характеристик мереж 5G, розрахунків щодо необхідного захисту діючих служб у перспективних для впровадження рухомої служби смугах радіочастот – фіксованої супутникової служби, радіоасторомії і супутникової служби дослідження Землі (пасивної).

За словами Олени Уласенко, участь у дослідженні дозволить українській стороні вносити пропозиції у процес формування тексту звіту Підготовчої конференції з п.1.13 порядку денного ВКР-19 щодо спільного використання частот та електромагнітної сумісності РЕЗ в інтересах рухомої служби (мереж 5G) в смугах 24,25-86 ГГц.

Start typing and press Enter to search