Український державний центр радіочастот просить користувачів утримуватися від дій, які можуть призвести до відповідальності за адміністративні правопорушення

За період з 11 по 17 червня фахівці УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 494 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 310 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 849 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 353 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 43 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 6 350 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 27 162 РЕЗ, виявили 50 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 170 незаконно діючих пристроїв.

У зв’язку з цим, Український державний центр радіочастот просить користувачів РЧР утримуватися від дій, які можуть призвести до відповідальності за адміністративні правопорушення.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Миколаївській (46), Одеській (43), Донецькій (24) областях, а також в м. Києві та Київській області (20).

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 54 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 11 по 17 червня до бази даних на добровільній основі внесено 650 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 36 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search