Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник відділу мобільного РЧМ Олег Самойленко.

Він зокрема, зазначив, що в ході радіочастотного моніторингу, в період з 15 по 21 березня на території України було зафіксовано 91 порушення користування радіочастотним ресурсом України. 61 з них пов’язане з експлуатацією радіоелектронних засобів для доступу до мережі Інтернет без дозвільних документів, 30 – з порушенням правил експлуатації РЕЗ.

За словами начальника відділу, найбільшу їх кількість виявлено на Хмельниччині (14), Полтавщині (13) та Дніпропетровщині (9). Характерною особливістю порушень в цих областях є те, що фахівці УДЦР зафіксували РЕЗ, яких раніше за відповідними адресами виявлено не було. Це може свідчити  про те, що  з’явилися нові незаконні схеми бізнесу.

УДЦР активно виявляє правопорушників, які не дотримуються закону України «Про радіочастотний ресурс України», інформує про це Департамент державного нагляду НКРЗІ та Спільні координаційні комісії із запобігання та виявлення порушень у галузі зв’язку. Завдяки оперативним заходам за їх участі за період з 15 по 21 березня вдалося усунути 13 НДП.

Новим власникам незаконних РЕЗ УДЦР направив 24 попередження про неправомірні дії.

Олег Самойленко також зазначив, що робота фахівців з виявлення НДП, отримує високу оцінку з боку суб’єктів господарювання.

Так, днями на адресу генерального директора УДЦР Володимира Корсуна надійшов лист від керівництва ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ» зі словами подяки фахівцям Сумського обласного відділу Північно-Східної філії за оперативне та якісне усунення НДП, яке погіршувало якість надання телекомунікаційних послуг користувачам  Конотопського району.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search