Тільки за період з 28 травня по 3 червня 2015 року фахівці УДЦР виявили 55 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, а також 74 незаконно діючі пристрої

За минулий тиждень період фахівці УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1 109 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (ВП), 1 470 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 608 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 8 374 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 26 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 7 410 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 27 963 РЕЗ, виявили 55 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 74 незаконно діючі пристрої. У зв’язку з цим УДЦР вимагає від користувачів РЧР дотримання вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Івано-Франківській (25), Рівненській (18), Одеській (16) та Харківській (13) областях.

Фахівцями структурних підрозділів виявлено та усунено дію 4 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 67 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 28 травня по 3 червня до бази даних внесено 21 202 міжнародних ідентифікатори.

Всього станом на 3 червня суб’єктами господарювання на добровільній основі внесено 1 430 000 кодів ІМЕІ.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search