Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з фінансових питань держпідприємства Андрій Кишинський, який брав участь у нагородженні.

За його словами менеджмент УДЦР докладає максимум зусиль, щоб підприємство працювало ефективно, у працівників зростала платня, а бюджет наповнювався податками і це не залишається непоміченим.

«Нам приємно, що керівництво Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби України відзначило наш внесок в наповнення державного бюджету та підвищення рівня добробуту громадян та країни в цілому», – розповів директор з фінансових питань УДЦР Андрій Кишинський.

Нагадаємо, що на минулому тижні УДЦР визнали переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015» у галузі інформації та телекомунікацій і нагородили пам’ятною відзнакою. Тільки за 2015 рік підприємством сплачено податків до бюджетів усіх рівнів на загальну суму понад 157 мільйонів гривень, а за 10 місяців поточного року – близько 125 мільйонів.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search