26 листопада Український державний центр радіочастот (УДЦР) відвідав Генеральний секретар Міжнародного Союзу Електрозв‘язку (МСЕ) Хамадун Туре (ITU Secretary-General Hamadoun I. Touré), який перебуває в Україні з 5-денним робочим візитом на запрошення Адміністрації зв‘язку України.

 

Це вже другий візит пана Туре в Україну загалом і до УДЦР зокрема. Перебуваючи на посаді Директора Бюро розвитку електрозв‘язку МСЕ Х.Туре підтримав ініціативу Адміністрації зв‘язку України про створення регіонального Центру підвищення кваліфікації (ЦПК) МСЕ для країн Європи та СНД у м. Києві на базі Українського державного центру радіочастот і в квітні 2001 року відвідав УДЦР щоб особисто ознайомитися з ходом підготовчих робіт з реалізації даного проекту.

 

Тому під час другого візиту пана Туре начальник УДЦР Павло Слободянюк провів екскурсію для почесного гостя та супроводжуючих осіб по Навчальному центру УДЦР, який створено з врахуванням усіх вимог всесвітньої навчальної мережі регіональних ЦПК МСЕ, а також по нещодавно відкритому Випробувальному центру УДЦР, ознайомив з досягненнями.

 

П.Слободянюк повідомив, що за вагомий вклад у створення шостого регіонального ЦПК МСЕ, один з основних учбових вузлів якого знаходиться в Україні на базі УДЦР, пана Туре нагороджено Відзнакою Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”.

 

Start typing and press Enter to search