В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, під час якої розглянуто результати виробничої діяльності підприємства за II квартал 2014 року. У нараді брали участь заступники начальника УДЦР та керівники структурних підрозділів.

2014-07-10-01

Характеризуючи стан справ на підприємстві, начальник УДЦР Павло Слободянюк відзначив, що, незважаючи на ситуацію, яка склалася в державі, обсяг робіт за напрямом діяльності у другому кварталі в цілому виконаний.

2014-07-10-02

Найкращих показників щодо виконання плану надходження доходів досягнуло управління радіочастотних присвоєнь. Це, в першу чергу, пов’язано з виконанням робіт щодо розширення мереж широкосмугового доступу, а також модифікацією мереж радіорелейного зв’язку деякими операторами стільникового зв’язку.

Досить високі показники мають також Центр сертифікації УДЦР, управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління радіочастотного моніторингу.

У другому кварталі 2014 року УДЦР, наприклад, надав 5215 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, скоординував 454 присвоєнь радіочастот для РЕЗ України та 1540 для РЕЗ інших країн.

Крім того, фахівці підприємства здійснили 44300 заходів технічного радіоконтролю та склали електромагнітні спектрограми інструментальної оцінки параметрів випромінювання РЕЗ, провели м. Києві та Київській області 189 заходів щодо усунення виявлених за результатами технічного радіоконтролю порушень користування радіочастотним ресурсом.

Значний обсяг робіт виконано і з оформлення дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП. Загальна кількість РЕЗ, на які оформили дозвільні документи, склала 1606717 одиниць, з них 917846 мобільних терміналів.

В доповіді начальника УДЦР чільне місце відведено стану науково-методичної роботи, удосконалення та автоматизації процесів, функціонування системи управління якістю, метрологічного забезпечення, роботи з персоналом.

2014-07-10-03

Не обійшов увагою керівник підприємства й актуальне на цей час питання впровадження в Україні нових технологій зв’язку, зокрема 3G. Він відзначив, що важливу роль в реалізації цього проекту відіграватиме Український державний центр радіочастот.

– Нас чекає надзвичайно важлива справа державного значення, і до неї потрібно ретельно готуватися, – підкреслив Павло Слободянюк.

На нараді визначено завдання на найближчий період.

Start typing and press Enter to search