Про це йдеться у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за період з 14 по 20 травня.

Загалом УДЦР вже отримав від іноземних користувачів понад 1700 заяв щодо надання дозволів на експлуатацію технічних засобів для висвітлення фіналу Ліги Чемпіонів на НСК «Олімпійський» та понад 50 заяв – на стадіоні ім. Валерія Лобановського. З них видано заявникам 1 370 дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Минулого тижня досить результативно здійснювалися заходи з радіочастотного моніторингу. Спеціалістам вдалося виявити в Україні майже 130 порушень у користуванні радіочастотним ресурсом.

У порівнянні з попереднім періодом, вдвічі більше – 81 – зафіксовано радіоелектронних засобів, що використовувалися власниками без оформлення дозвільних документів, близько 50 – з порушенням умов дозволів.

Найбільше таких фактів  виявлено на Івано-Франківщині (27) та  Донеччині (24). Усунено з урахуванням попередніх періодів 76 порушень.

Активну участь взяли наші фахівці в міжнародних заходах Європейської  конференції адміністрації пошт і зв’язку (СЕПТ), що сприяло захисту інтересів  України  у сфері користування радіочастотним спектром.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 14 по 20 травня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/0019-zvit-14-20.05.pdf

03

 

23 травня 2018

 

Start typing and press Enter to search