За період з 3 по 9 вересня фахівці УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 270 висновків щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,   661дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 602 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння. Зокрема, для розгортання мережі 3G станом на 11 вересня поточного року видано 5 434 висновки щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП та 4 117 дозволів на їх експлуатацію.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 089 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 60 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 3 064 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтрольпараметрів випромінювання 29 851 РЕЗ, виявили 25 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 77 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено
в Одеській – (21), Закарпатській – (17),  Дніпропетровській – (12)та Хмельницькій – (10) областях.

Також виявлено та усунено дію 19 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 42 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 3 по 9 вересня до бази даних внесено 364 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 35 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search