За повідомленням операторів “великої трійки” їх загальна 3G-абонбаза на кінець 2015 року перевищувала 4,3 мільйонів. Кількість користувачів мережі “третього покоління” по відношенню до числа всіх стільникових абонентів України перевищила 7%.

Максимально сприяє операторам мобільного зв’язку в розгортанні мережі 3G Український державний центр радіочастот. Станом на 04.01.2016 року фахівцями Департаменту радіослужби вже видано 8334 висновків щодо електромагнітної сумісності та 7509 дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів мережі третього покоління.

Зважаючи на суспільний та професійний інтерес до новітньої технології УДЦР постійно інформує громадян про проведену роботу в цьому напрямку. Також відповідна інформація оновлюється на офіційному сайті (банер «В Україні розгортається мережа 3G»). Саме завдяки цьому громадськість може оцінити темпи розгортання мережі 3G по всій Україні.

Слід наголосити, що УДЦР завжди оперативно реагує на звернення операторів і налаштований на взаємовигідну співпрацю з ними.

Наприклад, днями НКРЗІ підтримала пропозицію Українського державного центру радіочастот щодо зниження рівня Тарифів на роботи (послуги) підприємства, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж, що дозволить додатково заощадити кошти для розвитку мереж зв’язку новітнього покоління.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search