Про це свідчать результати роботи структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за період з 20 по 26 серпня 2018 року.

Також за цей період фахівці видали операторам 3 дозволи на експлуатацію базових станцій радіотехнології «цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000» (3G/UMTS). Загальна кількість базових цієї технології на сьогодні складає 22 219.

Фахівцями УДЦР у звітний період підготовлено 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 760 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1159 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 565  дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3 132 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Усі порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 63 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 13 по 19 серпня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/0031-zvit-20-26.08.pdf

02

Start typing and press Enter to search