Про це свідчать результати роботи структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за період з 13 по 19 серпня 2018 року.

  Також за цей період фахівці видали операторам 10 дозволів на експлуатацію базових станцій радіотехнології «цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000» (3G/UMTS). Загальна кількість базових цієї технології на сьогодні складає 22 216.

  Фахівцями УДЦР у звітний період підготовлено 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 635 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  445 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 812 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

  На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3 273 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Усі порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

   Крім того, спеціалістами УДЦР складено 54 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

   За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Імпортери, які дбають про свій імідж, мають бажання вести бізнес чесно та прозоро, внесли минулого тижня до бази даних кодів ІМЕІ 36 міжнародних ідентифікаторів.

       Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 13 по 19 серпня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/0000-zvit-dlya-Point-universalnij-z-serpnya-2018-kopiya.pdf

щотижневий 21 08

 

 

21 серпня 2018

 

Start typing and press Enter to search