Фахівцями УДЦР також видано 7367 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів

За період з 12 по 18 листопада фахівці УДЦР підготували 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 578 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2 399 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 578 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 964 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 4 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 33 120 РЕЗ, виявили 34 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 264 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Черкаській (40), Дніпропетровській (37) та Полтавській (34) областях. Переважна їх більшість стосується радіотехнології широкосмугового радіодоступу.

Також виявлено та усунено дію 19 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 44 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 12 по 18 листопада до бази даних внесено 1 029 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 44 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search