Фахівцями підприємства також видано 3 217 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів

За період з 2 по 8 липня фахівцями УДЦР підготовлено 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 917 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 474 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 334 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння. Зокрема, для розгортання мережі 3G станом на 10 липня поточного року видано 3 217 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та 1 763 дозволи на експлуатацію РЕЗ.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 849 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них 18 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 5842 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 27 747 РЕЗ, виявили 56 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 61 незаконно діючий пристрій.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у м. Києві та Київській області – (20) , Одеській – (20) та Харківській – (16) областях.

Також виявлено та усунено дію 5 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 64 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 2 по 8 липня до бази даних внесено 22 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 52 випробування.

В рамках надання послуг Замовникам щодо оцінки відповідності продукції на базі Випробувального центру ЦС УДЦР здійснено комплексне випробування окремих видів технічних засобів для нової поліції України.

За допомогою засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання кращих світових виробників фахівці Випробувального центру провели комплексні випробування мобільного персонального відеореєстратора моделі DMT1 з GPS – приймачем в комплекті з пристроєм заряджання і збереження інформації.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search