Таку добру звістку сьогодні прес-службі повідомив директор з питань радіочастотних присвоєнь держпідприємства Євген Мирзаков.

Після проведеної Генеральним штабом ЗС України конверсії, покриття високошвидкісним мобільним Інтернетом стандарту 3G відбулося і на Черкащині.

«Оперативно та якісно відпрацювавши всі отримані заявки, сьогодні ми видали мобільним операторам документи для запуску 3G на Черкащині. Незабаром мешканці цього регіону відчують усі переваги швидкісного мобільного Інтернету», – зазначив Євген Мирзаков.

За словами директора з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР, дозвільні документи, які отримали оператори, регламентують встановлення 442 базових станцій,  із яких 147 – в обласному центрі, 295 – в  містах та селищах Черкаської області.

Також Євген Мирзаков повідомив, що на сьогодні залишився лише Житомир, де послуги з надання високошвидкісного Інтернету стандарту 3G не доступні його мешканцям. Там продовжуються заходи з конверсії частот які, за інформацією ГШ ЗСУ, планується завершити у 2017 році.

І фахівці УДЦР і оператори стільникового зв’язку, як він зазначив, продовжують докладати багато зусиль для розгортання в Україні мереж стандарту «цифровий стільниковий радіозв’язок IMT-2000 (UMTS)». Така злагоджена співпраця дозволила охопити мережами 3G більше 2700 населених пунктів України.

Для довідки: лідерами з покриття базовими станціями 3G є обласні центри – м. Київ (2584), Харків (942), Дніпро (912), Одеса (778), Запоріжжя (416), Миколаїв (341), Кривий ріг (293), Чернівці (218), Полтава (218).


Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

 

Start typing and press Enter to search