12 травня 2016 року Департамент радіослужби УДЦР видав 10-тисячний дозвіл на розгортання мережі зв’язку третього покоління – 3G.

Щасливий лотерейний білет випав представниці компанії «Lifecell», яка цього дня привезла нові заявки для отримання висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ 3G та забрати готові дозволи, а потрапила на церемонію видачі 10-тисячного дозволу на експлуатацію РЕЗ 3G, який вручив їй виконавчий директор державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Вадим Гулько.

В коментарі прес-службі УДЦР виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько повідомив, що УДЦР активно сприяє розвитку мережі зв’язку третього покоління, створюючи сприятливі умови для дерегуляції бізнесу.

«Для успішного розгортання в Україні мережі 3G ми запропонували операторам нові, більш сучасні підходи для отримання висновків і дозволів, а саму співпрацю з учасниками ринку зробили прозорою та ефективною. Це дозволило операторам за рік з дня видачі першого дозволу на експлуатацію РЕЗ 3G взяти десятитисячний рубіж і охопити мережею 3G практично усі обласні центри країни», – заявив Вадим Гулько.  

Він також повідомив, що станом на 12 травня 2016 року від операторів мобільного зв’язку отримано 13837 заявок на розгортання мережі 3G від операторів мобільного зв’язку Київстар, Lifecell, Vodafone, а фахівцями УДЦР видано 10782 висновків на електромагнітну сумісність радіоелектронних засобів та 10000 дозволів на експлуатацію РЕЗ 3G.

За активну участь у розвитку мережі зв’язку третього покоління в Україні та з нагоди видачі  10-тисячного дозволу на експлуатацію РЕЗ 3G керівництво УДЦР ухвалило рішення про нагородження оператора мобільного зв’язку «Lifecell» Подякою Генерального директора державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

Довідково: 24 квітня 2015 року від мобільних операторів до УДЦР надійшли перші заявки на отримання висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ мережі 3G. 18 травня 2015 року фахівцями Українського державного центру радіочастот були видані перші дозволи на експлуатацію радіоелектронних засобів мережі зв’язку третього покоління.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search