Одне з впливових бізнес-видань оприлюднило рейтинг платників податків України ТОП-100. В сотні кращих платників податків Державне підприємство «Український державний центр радіочастот»

 

Також за інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України УДЦР на сьогоднішній день залишається одним з прибуткових підприємств державного сектору економіки та входить до реєстру великих платників податків України.

Так, загальна сума податків, зборів та інших обов’язкових платежів усіх рівнів за 2014 рік у порівнянні з 2004 роком зросла у 5,9 разів. За десять років сума цих платежів склала 1 639,0 млн. грн.

Слід зазначити, що загальний обсяг сплачених податків та інших платежів і сьогодні залишається на достатньо високому рівні. Лише за перше півріччя 2015 року УДЦР перерахував до бюджетів усіх рівнів 62, 5 млн. грн.

Як відзначив в коментарі прес-службі підприємства виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич, велике бажання чесно і прозоро вести підприємницьку діяльність, налагодити плідну співпрацю між державним підприємством і бізнесом, підштовхнуло нас і до участі у Всеукраїнському рейтингу-конкурсі «Сумлінні платники податків-2015 року».

«Виконання своїх податкових зобов’язань перед державою, закріпить за підприємством статус надійного бізнес–партнера, що в свою чергу сприятиме іміджу УДЦР як стабільного та успішного гравця у телекомунікаційній сфері, налаштованого на перспективу», – наголосив Ярослав Янушевич.

Як повідомлялося, 8 вересня Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації затвердила фінансовий план Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» на 2016 рік.

Згідно з документом, підприємство, яке забезпечує роботою понад 1000 осіб, передбачає отримання чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) на суму 374,4 млн. грн., що на 4,2 млн. грн. (або 1,1 %) перевищує обсяг доходів, затверджений на 2015 рік.

Сума податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів становитиме 149,0 млн. грн.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search