Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності.

В період з 29 січня по 4 лютого 2015 року фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 506 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ), 602 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1856 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5552 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 2 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 49865 РЕЗ, виявили 42 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 171 незаконно діючий пристрій. Матеріали 25 користувачів направлені до НКРЗІ, всім іншим – надані відповідні попередження.

Найбільшу кількість порушень виявлено у Дніпропетровській області (62 РЕЗ), Київському регіоні (38), Хмельницькій (21) і Черкаській (16) областях.

Також виявлено та усунено дію 6 джерел радіозавад.

Спеціалісти УДЦР брали участь у проведенні 92 спільних із заявниками приймальних випробуваннях радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 29 січня по 4 лютого до бази даних внесено 45387 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 52 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search