У польському місті Варшава відбулося спільне засідання робочих груп Українського державного центру радіочастот, Органу електронних комунікацій Польщі та УЄФА, під час якого розглянуті питання забезпечення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 відповідними телекомунікаційними послугами.

 

Українську делегацію очолював заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу  Володимир Титаренко.

 

В ході зустрічі партнери обговорили процедури присвоєння радіочастот, ввезення радіоелектронних засобів на територію України, проходження митного контролю.

2011-04-18_p01

Предметна розмова точилася й з приводу проведення радіочастотного моніторингу, презентації УДЦР та UKE на перших Всесвітніх зборах представників радіомовних компаній, змісту та порядку наповнення спеціалізованої сторінки офіційних сайтів.

Заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко, який знаходився у складі української делегації, розповів, що саме формуванню і функціонуванню цієї веб-сторінки УЄФА та країни-господарі фінальної частини футбольного чемпіонату приділяють особливу увагу.

За домовленістю сторін, цей розділ сайту має містити інформацію про форми і процедури надання заяв на отримання дозволів, тарифи, розрахунки вартості оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ. Користувач також матиме змогу ознайомитися з наявним радіочастотним ресурсом, порядком ввезення РЕЗ на територію України, проведенням сертифікаційних випробувань засобів зв’язку, митними процедурами тощо.

Члени робочої групи також розглянули кадрову концепцію до кожного стадіону та концепцію «Гарячої лінії», основне призначення якої – обробка заявок на видачу дозволів та заявок на виявлення й усунення джерел радіозавад.

Start typing and press Enter to search