Напередодні візиту делегації Українського державного центру радіочастот до Польщі під головуванням першого заступника начальника УДЦР Євгена Хаірова відбулася нарада, на якій обговорені питання щодо підготовки до Євро-2012.

 

Керівники структурних підрозділів в межах своєї компетенції розглянули комплекс завдань, пов’язаних з плануванням й присвоєнням радіочастот, контролем ввезення РЕЗ та ВП, проведенням радіочастотного моніторингу.

 

– На сьогоднішній день, – зазначив Євген Хаіров, – є низка питань проблемного характеру, які вирішуються, як кажуть, не одноосібно, а за погодженням з УЄФА та польською стороною. Серед тих, які потребують єдиного підходу до вирішення, – відзначив він, – розробка разом з Органом електронних телекомунікацій Польщі уніфікованих форм заяв про видачу дозволів на право ввезення та експлуатації РЕЗ різних радіотехнологій, а також погодження термінів та процедури опрацювання документів, визначення уніфікованих форматів обміну даними про видані УДЦР та UKE дозволи на експлуатацію РЕЗ різних радіотехнологій і марковане обладнання, а також формування, згідно вимог УЄФА, електронних таблиць для проведення заявником розрахунків вартості оформлення дозволу на експлуатацію РЕЗ в Україні.

 

Чимало постає проблем й у забезпеченні контролю ввезення та допуску на стадіони РЕЗ та ВП. Наприклад, підготовка пропозицій для УЄФА щодо спрощення процедур ввезення РЕЗ на територію України та митних процедур для Євро-2012 й відповідне внесення змін до нормативних документів України, надання УЄФА концепції стосовно кадрового забезпечення проведення чемпіонату тощо.

 

Одним із важливих питань є також погодження з УЄФА та UKE сторінки веб-сайту УДЦР з переліком інформації та відповідних документів щодо користування радіочастотним ресурсом України під час проведення Євро-2012.

 

– Вирішення цих питань, – сказав перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров, – є зараз пріоритетним напрямком діяльності УДЦР у підготовці до Євро-2012.

 

Відповідну роботу з польськими колегами доручено провести групі фахівців на чолі з заступником начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимиром Титаренком.

Start typing and press Enter to search