Футбольні уболівальники вже знають, з якими командами зустрінеться збірна України на шляху до головного трофею європейського чемпіонату з футболу. Це стало відомо під час проведеного в Києві жеребкування фінальної частини ЄВРО-2012. В тому, що ця важлива і довгоочікувана подія відбулася, за оцінками багатьох міжнародних експертів і учасників самого заходу, на високому організаційному рівні, є й певна заслуга фахівців Українського державного центру радіочастот, які займалися вирішенням питань використання радіочастотного ресурсу. Зокрема, на період підготовки і проведення жеребкування УДЦР здійснив необхідні тимчасові присвоєння радіочастот іноземним компаніям-партнерам УЕФА та радіомовним компаніям, а також забезпечив беззавадову експлуатацію їх радіоелектронних засобів (репортажних станцій, засобів радіозв’язку і широкосмугового радіодоступу, безпроводових камер тощо).

2011-12-13_01

Крім того, з метою недопущення радіозавад під час трансляції церемонії жеребкування, за якою спостерігали в понад 150 країнах світу, УДЦР провів попередні вимірювання зайнятості спектру та радіочастотний моніторинг в Палаці мистецтв «Україна» і прилеглих районах. Все радіообладнання, що використовувалося у самому Палаці мистецтв для забезпечення трансляції, фахівці УДЦР перевірили на відповідність технічним характеристикам, а потім промаркували його спеціальними стікерами, наданими УЕФА.

2011-12-13_02

Відповідні роботи з присвоєння радіочастот і здійснення радіомоніторингу проводились у взаємодії із представниками УЕФА, які високо оцінили професіоналізм спеціалістів УДЦР.

Для ознайомлення з організацією заходів з радіомоніторингу та технічної перевірки радіообладнання під час ЄВРО-2012, до Києва запрошені представники Органу електронних комунікацій Польщі.

 

Start typing and press Enter to search