Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з адміністративних питань держпідприємства Олександр Забрудський, коментуючи результати проведеного на підприємстві щорічного наглядового аудиту сертифікованої системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

KLM_5330 (2)

Він, зокрема, поінформував, що обов’язковий аудит, який проводив орган сертифікації систем управління ДП «Укрметртестстандарт», проводився в два етапи. На першому з них  аудиторами здійснено аналіз документів системи управління та документів попередніх аудитів, а на другому – практична аудиторська діяльність «на місцях».

Зовнішнім аудитом були охоплені практично усі процеси системи управління якістю – вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, радіочастотний  моніторинг, присвоєння радіочастот та надання дозволів на експлуатацію РЕЗ та ВП, проведення первинного технічного контролю РЕЗ та ВП, експертизи технічних умов на РЕЗ та ВП, випробувань та оцінка відповідності продукції тощо.

«Під час аудиту фахівці держпідприємства продемонстрували високий рівень організованості та професіоналізму, що було відмічено представниками органу сертифікації», – зазначив Олександр Забрудський.

За результатами наглядового аудиту УДЦР отримав висновок про те, що запроваджена в УДЦР система управління якістю стосовно сертифікованих послуг підприємства, відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009.

Дія  сертифікатів на систему управління якістю УДЦР в Державній системі сертифікації (раніше – УкрСЕПРО) № UA 2.002.08703-14 від 19.11.2014 та в Системі ОС ДП „УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” № UA.C.128-14 від 19.11.2014 – підтверджена.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search