Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації розглянула звіт Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» та схвалила результати його діяльності у 2012 році.

 

Доповідав про підсумки діяльності підприємства за минулий рік начальник УДЦР Павло Слободянюк. Найбільш вагомим результатом роботи фахівців, на його думку, є успішне виконання завдань із забезпечення належного рівня управління використанням радіочастотного спектру, а також радіомоніторингу під час підготовки та проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012. Професіоналізм фахівців УДЦР дістав високої оцінки з боку УЕФА та Генерального секретаря Міжнародного союзу електрозв’язку п. Хамадуна Туре.

 

Звітуючи про роботу УДЦР, Павло Слободянюк досить докладно розповів про таку важливу складову діяльності підприємства, як виконання робіт з радіочастотного моніторингу, технічного забезпечення та розвитку автоматизованої системи радіомоніторингу.

Створена в УДЦР автоматизована система радіочастотного моніторингу, зазначив керівник підприємства, дозволяє забезпечувати якісне виконання завдань технічного радіоконтролю в усіх освоєних в Україні діапазонах радіочастот.

На початок 2013 року у складі системи технічного радіоконтролю нараховується 129 мобільних та 194 стаціонарні станції радіоконтролю, які розгорнуті в усіх обласних центрах та ще у 81 населеному пункті України.

Протягом 2012 року технічним радіоконтролем було охоплено 157 058 РЕЗ та ВП. Здійснено 1 522 219 вимірювань параметрів їх випромінювання. З 11 745 виявлених порушень 9 648 пов’язані з використанням РЕЗ без дозвільних документів. Недотримання умов, визначених дозволами на експлуатацію, зафіксовано у 2 097 випадках.

Вжитими заходами у звітному періоді усунено 9 785 порушень користування радіочастотним ресурсом

Застосування сучасних засобів ТРК та належна організація заходів радіочастотного моніторингу дозволили виконати у визначені терміни 889 заявок на виявлення та усунення дії джерел радіозавад для РЕЗ різних радіотехнологій.

Start typing and press Enter to search