Таке рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

 

25 серпня рішенням НКРЗІ державне підприємство «Український державний центр радіочастот» внесено до Реєстру операторів і провайдерів телекомунікацій для централізованого технічного адміністрування персональних номерів та перенесених абонентських номерів на території України (послуга МNP).

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з адміністративних питань підприємства Вадим Гулько.

При цьому він акцентував увагу на тому, що Український державний центр радіочастот не перебирає на себе функції операторів мобільного зв’язку чи Інтернет-провайдерів, а лише забезпечуватиме технічне адміністрування послуги МNP.

«Жодним чином наше підприємство не бере на себе функції операторів чи Інтернет-провайдерів. За рішенням НКРЗІ, УДЦР стає так званим «технічним» оператором з надання послуги перенесення номера мобільного телефону від одного оператора мобільного зв’язку до іншого», – зазначив директор з адміністративних питань УДЦР Вадим Гулько.

Він нагадав, що 31 липня 2015 НКРЗІ на своєму засіданні затвердила Порядок надання послуг з перенесення абонентських номерів, який відправили на реєстрацію до Міністерства юстиції України.

На думку експертів впровадження в Україні послуги МNP вплине на конкурентоздатність ринку мобільного зв’язку, що сприятиме вирівнюванню тарифів та покращенню якості мобільного зв’язку.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search