Делегація Українського державного центру радіочастот днями повернулась із Сполучених Штатів Америки, де брала участь у Міжнародній конференції користувачів продуктів Esri UC-2014 (2014 Esri International User Conference), яка відбулася в м. Сан-Дієго.

У засіданнях конференції та роботі виставки програмних рішень брали участь близько 16000 делегатів з понад 100 країн світу. Вони представляли промислові компанії, державні органи, науково-дослідні та навчальні заклади, компанії-виробники обладнання для електронного картографування та зондування поверхні Землі, а також програмного забезпечення.

В ході пленарних засідань обговорено широке коло питань, пов’язаних з використанням ГІС-продуктів від Esri, новітніми досягненнями у застосуванні ГІС-технологій, методами створення та зберігання просторових даних, які використовуються сучасними автоматизованими системами.

Участь представників УДЦР в конференції дозолила висвітлити досягнення підприємства в сфері використання геоінформаційних систем в телекомунікаціях, зокрема для радіочастотного менеджменту й радіомоніторингу, їх популяризації на міжнародному рівні, а також визначити основні напрями проведення подальших робіт в удосконаленні програмного забезпечення автоматизованих систем УДЦР.

Під час конференції виступив Президент Esri Дж. Данджермонд, який провів церемонію нагородження спеціальними преміями найкращих підприємств та організацій країн світу, яким вдалося реалізувати найкращі проекти ГІС у власній діяльності. Серед нагороджених й Український державний центр радіочастот.

Представники УДЦР отримали пам’ятний знак та відповідний сертифікат.

2014-07-22-01

 

Для довідки

Міжнародна конференція користувачів продуктів Esri UC-2014 є заходом світового рівня, і щороку організовується (цього року вже у 34-й раз) американським Інститутом досліджень систем середовища (Environmental Systems Research Institute – Esri).

Метою конференції є створення можливостей для обговорення міжнародною спільнотою – представниками державних установ та організацій – сучасного стану розвитку технологій геоінформаційних систем (ГІС), їх застосування в державному управлінні, бізнесі, зокрема у сфері телекомунікацій, в галузі освіти, науки, культури.

Start typing and press Enter to search