За повідомленням ЗМІ Луганське обласне телебачення і радіо «Пульс» відновили трансляцію на окупований Луганськ, а також доступні мешканцям Станично-Луганського та інших прифронтових прилеглих районів. До цього там можна було дивитися і слухати тільки пропагандистські російські та сепаратистські канали.

Завдання повернути українське телебачення і радіо на окуповані території ставилося Президентом України Петром Порошенком перенесеній до Сєвєродонецька Луганській обласній державній телерадіокомпанії як першочергове.

Відновленню  мовлення на Луганщині сприяв і Український державний центр радіочастот, провівши в стислий термін розрахунки електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та погодження частот.

На цьому державна програма з відновлення роботи українських ЗМІ на території Луганської області не закінчилася. Незабаром більш потужний передавач запрацює в Старобільську, що дозволить відновити мовлення регіонального телебачення і радіо в Новоайдарському районі та в місті Щастя. Також передавачі будуть встановлені в Лисичанську, що дасть можливість охопити регіональним мовленням північ області.

За словами начальника відділу радіомовної служби Олександра Бондаренка, сьогодні фахівці підрозділу активно проводять прорахунки частот й для інших державних мовників.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search