Про це в коментарі прес-службі повідомив начальник відділу радіомовної служби УДЦР Олександр Бондаренко.

Він відзначив, що на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, фахівці УДЦР оперативно прорахували частоти для передавачів потужністю 100 Вт і 200 Вт.  Завдяки цьому, відновлено мовлення телеканалу «Перший національний» та Обласної державної телерадіокомпанії в м. Авдіївка Донецької області.

Для збільшення покриття українського радіосигналу на Донеччині УДЦР також сприяв  можливості розбудови потужного АМ- радіопередавача, який вже надійшов до Донецької регіональної філії НТКУ.

«Відновлення українського мовлення в зоні АТО є одним із ключових завдань УДЦР. Тому ми, як і кожен з учасників цього процесу, намагаємося покладені на нас завдання, виконувати  якісно, в максимально стислі терміни», – підкреслив  Олександр Бондаренко.

Він нагадав, що засідання Комісії при МІП, членом якої є Український державний центр радіочастот, відбувається щотижнево. За ухваленими рішеннями, зокрема, Концерн РРТ виділяє відповідну передавальна техніку, а УДЦР визначає можливість та умови  користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

Слід зазначити, що фахівці Департаменту радіослужби УДЦР в оперативному порядку ведуть прорахунок ФМ – частот  для Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України, яка планує розпочати мовлення  в зоні АТО на Донеччині.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search