На території Донецької та Луганської областей все активніше проводиться робота з відновлення телевізійного та радіомовлення.

Так, наприкінці минулого року на радіотелевізійній станції Донецької філії КРРТ був введений в дію цифровий телевізійний передавач, а 6 січня 2016 року – три радіомовні передавачі у трьох районах Донеччини.

В коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу радіомовної служби держпідприємства Олександр Бондаренко заявив, що це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міністерства інформаційної політики України, Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, Концерну РРТ і Українського державного центру радіочастот.

Він зазначив, що на замовлення Нацради фахівці УДЦР провели розрахунки ЕМС 3 радіомовних і одного телевізійного передавачів та погодили можливість їх використання з центральним радіочастотним органом спеціальних користувачів.

Введення КРРТ в дію цифрового телевізійного передавача стандарту DVB-T дозволило транслювати п’ять телевізійних програм на території Волноваського, Мар’їнського, Старобешівського районів Донецької області та південної частини Донецька.

Прорахунок частот для радіомовних передавачів забезпечило мовлення програм Українського радіо на території Волноваського, Старобешівського, Костянтинівського, Красноармійського районів Донецької області, частково міст Горлівки і Донецька, а також Станично-Луганського і Біловодського районів Луганської області.

За словами начальника відділу радіомовної служби Олександра Бондаренка, сьогодні фахівці УДЦР на замовлення Нацради активно проводять прорахунки частот й для інших державних мовників.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search