Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» за підтримки провідного кадрового порталу України «RABOTA. UA». оголошує про початок відкритого конкурсу на заміщення посади головного бухгалтера підприємства.

Керівництвом підприємства портал «rabota.ua» було обрано не випадково, оскільки він має одну з найбільших баз вакансій, і є основним майданчиком для пошуку висококваліфікованих фахівців, а також менеджерів середньої та вищої ланки. Послугами порталу користується абсолютна більшість відомих національних, міжнародних компаній та компаній державного сектору.

«УДЦР – стратегічне і фінансово успішне державне підприємство з розвиненою мережею філій, тому для нас важливо знайти найкращого фахівця, який має досвід роботи на посаді головного бухгалтера саме на державному підприємстві, усвідомлює відповідальність та має гарні організаторські здібності», – зазначив директор з фінансових питань УДЦР Андрій Кишинський.

Він також висловив впевненість, що співпраця з порталом «RABOTA. UA» забезпечить ефективний, прозорий підбір кандидатів на заміщувану посаду, і дасть змогу запропонувати відповідальну посаду висококваліфікованому фахівцеві, відданому професії головного бухгалтера.

З вимогами до потенційних кандидатів на посаду головного бухгалтера УДЦР та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на порталі «RABOTA.UA».

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search