Призначенням на посаду директора департаменту господарського та ресурсного забезпечення завершився черговий спільний проект УДЦР і порталу працевлаштування «РАБОТА.UA». Завдяки одній із найбільших в Україні баз вакансій держпідприємство отримало та опрацювало документи від 22 претендентів, які висловили бажання пройти відбір на керівну посаду.

Претенденти, які вийшли у другий тур представили членам конкурсної комісії, до складу якої також увійшли керівник апарату НКРЗІ Григорій Котенок та представник відомої аудиторської компанії «PricewaterhouseCoopers», цікаві та ґрунтовні презентації. В них вони виклали своє бачення щодо організації діяльності департаменту, на який покладається багато складних та відповідальних завдань щодо забезпечення ритмічної роботи підприємства та його філій.

На думку членів конкурсної комісії результативна робота переможця конкурсу на попередньому місці, його професійні знання та досвід в повній мірі відповідають вимогам до керівника такого рівня.  Відповідним наказом Генерального директора державного підприємства від 1 вересня 2016 року переможця конкурсу призначено на посаду директора Департаменту господарського та ресурсного забезпечення УДЦР.

Слід нагадати, що вперше формат відкритого відбору на керівні посади було запропоновано менеджментом підприємства минулого року при пошуку кандидата на посаду головного бухгалтера. Тоді у ньому взяло участь понад 50 осіб.

Нині одна з минулорічних претенденток того конкурсу Олена Ставнюк успішно очолює департамент бухгалтерської роботи УДЦР. Завдяки її знанням та досвіду підприємство за підсумками аудиту міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) фінансової діяльності за 2015 рік, проведений однієї з авторитетніших світових аудиторських компаній з першої четвірки отримало безумовно-позитивний висновок.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search